شهروندان دیار بام نفت ایران در میعادگاهی با منتظران دلداده همنوا و یک صدا شدند و با تمام عشق و ارادتی که به مولا و سرورشان مهدی صاحب الزمان (عج) داشتند،دست ها و نگاهشان را سوی آسمان اجابت باری تعالی بردند و امیدوارتر از همیشه دعای فرج را زمزمه کردند و وفادارتر از همیشه با یگانه حجت خداوند بر روی زمین، بیعت کردند.

اجتماع بزرگ مردمی عید بیعت با امام زمان(عج) با حضور پرشور مردم ولایتمدار گچساران و جمعی از مسئولان محلی در مرکز شهر گچساران(کنارگذر) برگزار شد، برنامه‌های مختلف فرهنگی از جمله غرفه کودک،مولودی خوانی،سرود،نمایش طنز و نیز سخنرانی حجت الاسلام مقداد براتی ،از بنیاد مهدویت قم از دیگر برنامه های این جشن بزرگ در گچساران بود.

سخنان نماینده ی امام جمعه گچساران در این مراسم بشنوید؛

اجرای سرود توسط دانش آموزان در جشن بزرگ بیعت با امام زمان در گچساران ؛

حجت الاسلام براتی در این آیین ولایت مداری را مهمترین شاخصه رفتاری منتظران در زمان غیبت برشمرد و گفت:ولایت مداری نماد حرکت در مسیر امام زمان(ع) است و در حقیقت یک انسان منتظر در جامعه باید در رفتار خود ولایت مدار باشد و در این را تا پای جان ثابت قدم بماند.

این کارشناس مهدویت با بیان این که جامعه امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند بهره گیری از فرهنگ مهدویت است، تصریح کرد: تمسک به  قرآن و مکتب اهل بیت عصمت و طهارت علیه السلام تنها راه نجات جامعه بشریت از فرهنگ ابتذال است.

وی در ادامه افزود:انتظار فرج در حقیقت یک فرهنگ و مجموعه ای از وظایف و تکالیفی است که باید به آن جامه عمل پوشانده شود تا انسان منتظر حقیقی امام عصر(عج) باشد.

متن کامل سخنرانی حجت الاسلام براتی را بشنوید؛

مداحی چند تن از مداحان در این مراسم را بشنوید؛