کرونا نیوز؛

دکتر صیدی رئیس بهداشت و درمان گچساران در جلسه ای با خیرین و مسئولان گفت: هدف از این جلسه بیشتر بحث زنان آسیب پذیر است و مشکلات زنان فقط مالی نیست و مشکلات دیگری هم دارند.

رئیس بهداشت و درمان گچساران افزود: ما مرکز نگهداری از زنان آسیب پذیر داریم  #نگهداری از آن به عهده #فرمانداری و #استانداری است وظیفه دانشگاه نبوده است ولی آنها هم جواب درستی به ما نداده اند.

رئیس بهداشت و درمان گچساران سوالهایی را خطاب به  مسئولان مطرح کرد و گفت:

#جلسه شورای اداری  با بودجه زیاد انجام شد چه نتیجه ای از این جلسه گرفته شده است؟؟ چرا #کلینیک تخصصی با آن همه اعتبار تمام نشده است؟! چرا محوطه آن را رها کرده ایم؟!

چرا خانه #بهداشت سه سال آماده برداری است ولی  #محوطه اش را رها کرده ایم؟! چرا باید اینگونه باشد؟!

چرا در روستای #دیل خانه بهداشت  ساخته ایم محوطه آن را رها کرده ایم؟!

ام ای ار آورده ایم در شهرستان #گچساران و ۸ میلیارد هرینه کرده ایم و یک چراغ ارت ندارد و دو بار سوخته است چرا باید به این گونه باشد؟!

شما در پشه کان بودید مردم آمدند چند #درصد آنها نیاز مند نبودند؟! من می‌گویم ۱۰۰% نیازمند بودند . این ها را می خواهید چه طوری تامین بکنید؟! چطور می خواهید به آنان #خدمت کنید؟!

می خواهیم یک مرکز برای #زنان بی سرپرست درست کنیم نامه نگاری کرده‌ایم یک جواب درستی به ما نداده اند چکار بکنیم ؟! شاید خودتان می خواهید کاری بکنید؟! تا کی باید برای  درآمد زایی زنان بی سرپرست منتظر جواب بمانیم و جواب ندهید؟!

انتهای خبر/امین کائیدی شادگان
با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه کرونا نیوز در بعضی از اخبار خاص کشوری یا استانی مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است