کرونا نیوز؛

به گزارش ایرنا، امیر سرتیپ دوم حسین محمدی، پنجشنبه در آیین پایان دوره بصیرت افزایی کارکنان یگان های نیروی زمینی ارتش در استان فارس و استان های همجوار در شیراز افزود: درچنین فضایی، برخورداری از بصیرت می تواند به ما کمک کند تا ضمن تشخیص حق از باطل، درمقابل حملات متعدد و پیچیده که از سوی دشمنان انجام می شود واکنش مناسب و بجا از خود نشان دهیم.

وی، بصیرت را لازمه رشد و موفقیت دانست و ادامه داد: دشمن، زمانی که از به کارگیری و تاثیر ابزارهای جنگ سخت نا امید می شود، به ابزارهای جنگ نرم که می تواند بسیار مخرب تر، پیچیده تر و گسترده تر باشد روی می آورد.

محمدی با اشاره به تلاش دشمن برای ضربه زدن به کشور و نظام در دوران دفاع مقدس تصریح کرد: پس از شکست تحقیر آمیز دشمنان در این جنگ و ناکامی آنها در رسیدن به اهدافشان، امروز به جنگ نرم و به کارگیری ابزارهای پیچیده آن روی آورده اند که در چنین شرایطی برای دفع تهدیدها و پاسخ به دشمنان، باید از ابزارهای نرم استفاده کنیم.

وی گفت: دشمن، در جنگ نرم، فرهنگ، باورها و اعتقادات دینی مردم بویژه جوانان را هدف قرار داده که باید بسیار هوشیارانه و آگاهانه برای مقابله با این تهدیدها برنامه ریزی داشته باشیم.

محمدی درباره برگزاری دوره بصیرت افزایی ویژه کارکنان یگان های نیروی زمینی ارتش در استان فارس و استان های همجوار در شیراز گفت: پس از اتمام کامل دوره های مقدماتی، برگزاری دوره های تکمیلی را با تدبیر سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی برگزار خواهیم کرد. ک/2

678 ** 1917

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
newsroom@irna.ir

انتهای پیام/
امین کائیدی شادگان