ویلچر سواری به اجبار غلام رضا تاج گردون نماینده گچساران و باشت را می توان به فال نیک گرفت و می توان آن را نادیده گرفت.

اما چرا ویلچر سواری یک نماینده می تواند بحث رسانه ای خوبی باشد؟!

معلولان به دلیل رعایت نشدن استاندارد‌ ها در مناسب سازی ،  نداشتن جای پارک و مناسب نبودن وسایل حمل و نقل عمومی موجب شده در خانه ماندن را به روبه رو شدن با حوادث در خیابان و معابر ترجیح دهند .

مطالبه ای که سال‌های زیادی معلولان جسمی و حرکتی می‌خواستند ، ویلچر سواری به صورت عمدی توسط خود مسئولان بود که اکثر مواقع به این مطالبه نرسیدند و این مطالب را به دست  زمان سپردند.

این روزها اکثر مسئولان این مطالبه را تجربه می کنند و غلام رضا تاج گردون نماینده گچساران و باشت از این قاعده مستثنا نبود.

غلامرضا تاج گردون و ویلچر

معلولان جسمی و حرکتی با وجود دعایشان برای سلامتی این نماینده این اتفاق را به فال نیک گرفتند و امیدوار شدند که این تجربه شاید برای برطرف شدن مشکلات شان در شهرستان های گچساران و باشت کلیدی شود.

در خصوص ویلچر سواری وی نیز حرف و حدیث های زیادی مطرح است و  دیگر مشکلات شهر برای معلولان ، سد معبر‌ های ساختمانی ، نداشتن مبلمان شهری مطلوب و حتی ورودی‌های نامناسب واحد‌ های تجاری ، مغازه‌ها و ادارات بر این حرف و حدیث ها دامن می زند.

معلولان جسمی و حرکتی با این مطالبه می‌خواستند اتفاقی را  که هر آن احتمال دارد گریبانگیر آنها شود را به دست خود و به صورت عمد تجربه کنند تا خدای ناکرده به اجبار شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

مناسب سازی اماکن عمومی ویژه معلولان و جانبازان امری فقط مختص به این گروه نیست بلکه نیاز توسعه جامعه است و تلاش همه مردم و مسئولان را می‌طلبد .