کرونا نیوز؛

 

این روزها شاهد #حوادث_عجیبی در سطح شهرستان و در بعضی اوقات استان ها هستیم.

جنگ و یا نمایش قدرت در سطح طوایف برای عزل و  انتصاب یک مدیر ، چند مدیر #حرف‌هایی است که این روزها نقل #محافل شهری شده است.

به نظر می رسد برای رسیدن به قدرت ، #امنیت به کناری رفته و #قانون در قفس زندانی شده است و #قدرت سوار بر اسب شده است تا #مردم_سالاری را تحت الشعاع قرار دهد.

در گچساران #طایفه‌ای جمع می‌شود تا برای عزل و انتصاب مدیری جنگ راه بیندازد و شاید روزی ( #جنگ_بر_سر_قدرت و پست های مدیریتی ) تیتر رسانه های گچساران شود .

تاکی #مسئولان ما #سکوت می‌کنند و شاهد حرکات و تحرکات طایفه ای هستند؟؟؟

این سوالی است که مردم یک شهر از خود میپرسند و می‌گویند:  آیا ممکن است بر سر پست #فرمانداری و #نمایندگی و #استانداری هم این اتفاق تکرار شود؟؟؟!!!!!

خطر در کمین #مردم_سالاری است.

شاید مسئولان منتظرند که مردم خونشان به جوش بیاید و یا همه چیز را به هم بریزند و یا سر و سامان دهند… .

ما نمی گوییم از حق تان دفاع نکنید می‌گوییم کاری نکنید که به این نوع جنگ ها دامن بزنید که آتشی خواهد بود و شهر ها را ویران خواهد کرد.

حال که #رهبری دستور اتحاد بین #مردم و #دولت و #احزاب را داده است چرا به جنگ طایفه ای دامن می‌زنید؟؟!!!

امروز سکوت در #سطوح #امنیتی #گچساران و استان جایز نیست فکری باید کرد ،حرکتی باید کرد تا این اتفاق ها تکرار یا روی ندهد.

مگر می شود انتظار داشته باشیم قانون را به کناری بگذاریم و طایفه ها و #چماق ها یک شهر را #کنترل و مدیر ها را #عزل و  #انتصاب کنند؟!!!

چرا اجازه می دهید به نام طوایف استاندارها ، فرماندار ها و مردم تهدید شوند و به شعورشان توهین شود؟؟!!

آیا #حواستان نیست که اگر این بین #توهینی به طایفه ای شود شهرها ، تر و خشک در آتش خشم های #ناعاقلانه خواهد سوخت؟؟!!

مگر می خواهید امنیت شهرستان #ابر_نفت_ایران اسلامی را فدای خواسته یک #طایفه و یا یک #گروه بکنید؟؟!!!

تا به کجا چنین شتابان می روید؟؟؟!!

امروز وقت اتحاد مردم رسیده است وقت آن رسیده است که به دشمنان ایران و ایرانی نشان دهید اتحاد هنوز هم قدرت اول این کشور است.

مدیران و #احزاب و #مسئولان  و مردم وقت آن رسیده که اتحادتان را برای #دشمنان و  #خواب #خرگوشی ها به مرحله ظهور برسانید و نشان دهید ابر نفت ایران هنوز ابر نفت ایران است و برای سربلندی ایران و ایران زمین تلاش خواهد کرد.

انتهای خبر/امین کائیدی شادگان
با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه کرونا نیوز در بعضی از اخبار خاص کشوری یا استانی مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است