کرونا نیوز؛

صبح امروز جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان گچساران با حضور فرماندار گچساران و دکتر صیدی رئیس بهداشت و درمان گچساران برگزار شد.

دکتر صیدی در این جلسه گفت:  نیاز به اقدام اورژانسی داریم که باید اقدامات صورت گیرد.

وی افزود: اگر کاری می‌خواهد صورت گیرد کار باید عمقی باشد و این مشکلات به این خاطر ایجاد شده است که با هماهنگی صورت نمی گیرد.

 

 

حسینی رئیس شورای شهر گچساران گفت: من می‌دانم اشکال کار از کجاست و اگر من گله می کنم برای آن است که واقعیت ها بیان نمی شود.

وی افزود: هیچ گونه مصوبه‌ای برای در شورای شهر باقی نمانده است ما در بدو ورود دچار اختلافاتی شدیم که از مردم عذرخواهی می‌کنیم.

وی در ادامه افزود: در وصف کشتارگاه‌ها یکی از بحث‌های اصلی نماینده و فرماندار همین بس بود که مشکلات و نقص آن را یادداشت کردیم و آنچه لازم بود را انجام دادیم.

حسینی گفت: واقعیت امر این است که اصل کار را باید به کاردان سپرد نواقصی داشتیم که زیاد خوب نبود که شهردار قول داد آنها را انجام دهد، اگر می‌دانید در مجموعه شهرداری کسانی تخطی می‌کنند و کار انجام نمی‌دهند به شورای شهر اطلاع دهید تا مشکلات برطرف شود.

حسینی به طنز گفت: ما بیکار هستیم ،مصوبه ای در شورا نیست که انجام نداده باشیم و هیچ کاری غیر از برداشتن شهردار نداریم.

 

همچنین در این جلسه فرماندار گچساران گفت: در این شهرستان باید یک افق ۳۰ تا ۴۰ ساله را ببینیم و قانع نباشیم.

فرماندار گچساران گفت: کاری کنید ، بهترین ناظر اول خدا  و بعد خودتان است.

فرماندار گچساران در ادامه این جلسه گفت: می‌روند و می‌گویند فرماندار گفته است تعطیل شود، نمی‌گویند کشتارگاه مشکل بهداشتی دارد و تعطیل شده است این را روی شانه فرماندار می‌اندازند ، من می دانم مشکل دارد.

وی در خصوص بودجه های امسال گفت: برای اولین بار که من فرماندار هستم امسال پول هست امسال ۴۶ درصد پول در حساب ها است و اگر اداره ای نیاز دارد می‌تواند اقدام کند.

انتهای خبر/امین کائیدی شادگان
با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه کرونا نیوز در بعضی از اخبار خاص کشوری یا استانی مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است