کرونا نیوز؛

 

✍️ حسین دهباشی (مشاور و سازنده فیلم انتخاباتی روحانی در انتخابات 92) چند ماه قبل گفت “برجام #خیانت نبود ، #خریت بود”. اکنون با قاطعیت می توان گفت دعوت به اعتمادبه اروپا پس از تجربه عبرت آموز برجام، آگاهانه و از سر خیانت است و دیگر نمی توان نام نادانی و خریت بر آن گذاشت.

♦️سند روشن بر دروغ بودن بنیان FATF، اجازه دیروز دولت فرانسه به سازمان تروریستی منافقین برای برگزاری میتینگ است. مشابه همین کار را آمریکایی ها بارها مرتکب شده اند.

🔸جالب اینجاست که همین دولت ها با وجود حمایت گستاخانه و بی ملاحظه از قاتلان 17 هزار شهروند ایرانی، به عنوان مالکان مافیای FATF از ما می خواهند در راستای شفافیت و صداقت(!) وبرای استفاده از مزایای برجام، تعهدات جدیدی را ذیل FATF و ملحقات آن بپذیریم که وجه مشترک آنها ادعای “مبارزه با تروریسم و پولشویی حمایت های مالی از تروریست ها” می باشد!!

🔹چرا دولت و وزارت خارجه اعتراض صریح و قاطعی به دولت فرانسه یا آمریکا و نظایر آنها نمی کنند یا لااقل نامه ای مستند به شورای امنیت و شورای حقوق بشر نمی نویسند و گردانندگان FATF را علنا به چالش نمی کشند؟

🔸چرا به جای این کار، افکار عمومی در داخل فریب داده می شوند که گره تعامل اقتصادی جهان با ما، شفافیت در مبارزه با تروریسم است و همه جای دنیا مسئله مبارزه با تروریسم حل شده و گویا این جمهوری اسلامی است که نمی خواهد به هنجار های و کنوانسیون های معتبر حقوقی در جهان تن دهد!! چرا در این مواقع امثال تاج زاده و زیباکلام و سریع القلم و محمود صادقی و صفایی فراهانی خفه خون می گیرند؟!

♦️نام این کار اگر خیانت و ماله کشی در خدمت مافیاهای جهانی حمایت از تروریسم نیست، چیست؟ چرا ملت ما به جای طلبکاری از حامیان غربی سازمان های تروریستی نظیر منافقین و داعش، باید در جایگاه متهم نشانده شود؟ نقش برخی مدیران دولتی و تحریفگران سیاسی- رسانه ای در این جفا به خودی چیست؟

انتهای خبر/نویسنده هوشمند
با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه کرونا نیوز در بعضی از اخبار خاص کشوری یا استانی مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است