کرونا نیوز؛

امین گنجون رئیس کمیته داوران بوکس استان با اشاره به آموزش در خصوص ارتقا کیفی تکنیکی و تاکتیکی و دانش فنی مربیان و بوکسورها در گچساران گفت : حمید قبایی زاده رییس هیئت بوکس استان کهگیلویه و بویر احمد  و مسئول برگزاری مسابقات بوکس و رسیدگی امور استانها و دبیر کمیته داوران و فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی هستند و همینطور افتخار سرپرستی تیم ملی بوکس در تورنمنت بین المللی بلغارستان در اواخر سال ۹۶ را داشته اند که با پیگیری وی مربی برجسته تیمهای ملی و مدرس بین المللی فدراسیون به مدت یک ماه جهت ارتقا کیفی تکنیکی و تاکتیکی و دانش فنی مربیان و بوکسورهای شهرستان و استان به گچساران اعزام شده اند .

امین گنجون افزود: خوشامد گویی و تشکر مسئولین از تشریف فرمایی آقای غلامرضا کریمی مدرس بین المللی فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران که جهت ارتقا کیفی تکنیکی و تاکتیکی مربیان و ورزشکاران رشته بوکس که بمدت یک ماه در شهرستان گچساران خواهند ماند انجام گرفت.

رئیس کمیته داوران استان کهگیلویه و بویر احمد بیان داشت : این مهم با پیگیری و تلاش آقای قبایی زاده رییس هیئت بوکس استان کهگیلویه و بویر احمد و اینکه در حال حاضر مسئول امور استانها و برگزاری مسابقات و دبیر کمیته داوران فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران هستند انجام پذیرفت.

گنچون در آخر افزود: با تشکر از مسئولین برخی ادارات از جمله آقایان پورالحسینی رئیس آموزش و پرورش گچساران .آقای حشمت دشتی مسئول دفتر نماینده محترم شهرستان و اقای جعفری روابط عمومی شرکت نفت و آقای پاد اداره آبفا ، عبدالخانی ، رئیس ورزش و جوانان و بویژه اقای نوروز حیدری و اسماعیل پناهپوری . .. که ما را در حضور استاد غلامرضا کریمی سرافراز کردند . و از زحمات آقای حمید قبایی زاده که جایگاه ویژه ایی در فدراسیون دارند و همینطور سید داریوش کشاورز رییس هیات بوکس شهرستان تشکر و قدردانی می نماییم .

در این مراسم از چند نفر از افتخار آفرینان بوکس گچسارانی تجلیل شد.

 

 

انتهای خبر/امین کائیدی شادگان
با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه کرونا نیوز در بعضی از اخبار خاص کشوری یا استانی مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است