کرونا نیوز؛

رئیس کمیته امداد خمینی (ره) گچساران گفت: با تلاش کمیته امداد امام خمینی(ره) گچساران 11میلیاردو 684 میلیون و 15 هزار و 768 ریال در قالب  هدیه به داماد ، جهیزیه کامل ، کمک بلاعوض ، وام کارگشایی و وام اشتغال از اول سال 97 تا کنون به تعداد 137 نفر از مددجویان این مرکز کمک شده است.

 محمد خادمی در گفتگویی صمیمی با کرونا نیوز افزود: یکی از نیازهای ضروری برخی از مددجویان این نهاد حمایتی در بخش ازدواج بوده است که از کمک های گفته شده  60 میلیون ریال به 4 نفر در قالب هدیه به داماد و 60 میلیون ریال در قالب جهیزیه کامل بوده است.

وی بیان کرد: با تلاش کمیته امداد امام خمینی(ره) گچساران موفق شدیم تاکنون مبلغ 114 میلیون و 15 هزار  و 768 ریال به 53 نفر در قالب کمک بلاعوض (موارد خواص) بدهیم.

رئیس کمیته امداد خمینی (ره) گچساران با اشاره به بخش وام های کارگشایی گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون مبلغ 850 میلیون ریال در قالب وام کارگشایی به 25 نفر داده شده است.

 خادمی با اشاره به تعداد وام های اشتغال عنوان کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون مبلغ 10 میلیارد و 600 میلیون ریال در قالب وام خود اشتغالی  به 53 مددجوی  کمیته امداد خمینی (ره) گچساران داده شده است.

ترجمه پست در زبان دیگر : enEnglish

انتهای پیام/
امین کائیدی شادگان