کد خبر: 43385

تاریخ انتشار: ارد 30, 1397

تیم هندبال نفت و گاز گچساران برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا انصراف داد

سرپرست تیم هندبال نفت و گازگچساران درگفت و گو با این پایگاه خبری تحلیلی در خصوص عدم حضور تیم هندبال نفت و گاز گچساران دررقابت های آسیایی گفت: نفت و گاز گچساران به دلیل مشکلات مالی پس از هماهنگی با مدیر عامل این باشگاه فرهنگی ورزشی از حضور در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا انصراف داده است.

مجید راستی پور،سرپرست تیم هندبال نفت و گازگچساران درگفت و گو با این پایگاه خبری تحلیلی در خصوص عدم حضور تیم هندبال نفت و گاز گچساران دررقابت های آسیایی گفت: نفت و گاز گچساران به دلیل مشکلات مالی پس از هماهنگی با مدیر عامل این باشگاه فرهنگی ورزشی از حضور در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا انصراف داده است.

وی افزود:طبق قانون مسابقات جام باشگاه‌های آسیا، ۲ تیم از هر کشورمی‌توانند در این مسابقات حضور یابند و براساس اعلام کمیته مسابقات فدراسیون هندبال ایران ۲ تیم اول لیگ برتر در بخش مردان مجوز حضور در این رقابت‌ها را کسب می‌کنند.

راستی پور اظهارکرد:با توجه به اعلام انصراف تیم هندبال نفت و گاز گچساران، تیم دوم و سوم می‌توانند برای اعزام به اردن اعلام آمادگی کنند و تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان اعلام کرده که قصد دارد در این دیدارها شرکت کند.

وی تصریح کرد:تیم نفت و گاز گچساران نخستین نماینده تاریخ هندبال ایران است که در جام باشگاه‌های جهان شرکت کرد و مقام هفتم این رقابت‌های را درکارنامه داردو این تیم نیز سابقه کسب مقام چهارمی جام باشگاه‌های آسیا  را در سوابق خود دارد.

ارسال دیدگاه