کرونا نیوز؛

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی به مناسبت یوم النکبه و انتقال سفارت آمریکا به قدس بیانیه ای صادر کرد که به شرح زیر است:

باسمه تعالی

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در هفتادمین سالروز نکبت، روز اشغال سرزمین مقدس فلسطین و تشکیل رژیم نامشروع صهیونیستی که نکبت آن با اقدام غیر قانونی دولت ترامپ مبنی بر انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس دو چندان شده، از مجالس کشورهای جهان، جامعه جهانی و سازمان‌های بین المللی آزادی خواهان جهان می‌خواهد همچنان در تداوم مخالفت خود با اقدام آمریکا، از حقوق ملت فلسطین تا لغو این تصمیم و بازگشت آمریکا به قوانین و معاهدات بین المللی حمایت جدی به عمل آورند.

اقدامات آمریکا در حمایت کامل از جنایات سازمان یافته رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین در هفت دهه اخیر و زیرپا گذاشتن معاهدات و قوانین بین المللی در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت صهیونیست‌ها و انتقال سفارت خود به قدس بالفور جدیدی را بوجود آورده که احساسات بیش از یک میلیارد مسلمانان را جریحه دار می‌کند.

شیطان بزرگ با فراموش کردن تاریخ و سرنوشت حکومت‌ها، قوم‌ها و ابرقدرت‌هایی که در اوج قدرت سقوط کردند و تشدید خوی استکباری، جهانیان را علیه خود و رژیم صهیونیستی بسیج خواهد کرد. حضور مداخله گرانه و تحریک کننده داماد و دختر ترامپ در مراسم انتقال سفارت دهن کجی آشکاری است که نفرت و خشم علیه آمریکا را افزایش می‌دهد و یادآور غم‌انگیزترین محنت‌های بی‌شمار ملت مظلوم فلسطین که میلیون‌ها نفر از آنان در چنین ایامی از سرزمین خود آواره شدند می‌باشد.

مردم و جوانان فلسطین در هفته‌های اخیر و روز نکبت با برگزاری تظاهرات بزرگ بازگشت، به آمریکا و رژیم صهیونیستی ثابت کردند که با تداوم مقاومت و پایداری سرزمین خود را از لوث وجود صهیونیست‌ها پاک خواهند نمود و انتقام روز نکبت، روز ویرانی و آوارگی، روز کشتار دیر یاسین، صبرا و شتیلا و انتقام خون شهدای فلسطین را از صهیونیست‌ها و آمریکا خواهند گرفت.

افکار عمومی و جامعه جهانی می‌داند که در قبال اقدامات یک جانبه و مداخله گرانه آمریکا و صهیونیست‌ها نباید چشم‌های خود را بر روی جنایات صهیونیست‌ها و مشروعیت دادن به اشغال قدس و آوارگی بیش از شش میلیون فلسطینی ببندد.

در پایان دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین ضمن محکومیت شدید پروژه آمریکایی – صهیونیستی انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف، حمایت خود را از بیانیه پایانی نشست کمیته فوق العاده فلسطین که به تاریخ ۲۴/۰۲/۹۷ با حضور نمایندگان پارلمان‌های ۲۲ کشور اسلامی در تهران برگزار شد، اعلام می‌دارد.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۹

تشدید خوی استکباری اسرائیل جهانیان را علیه این رژیم بسیج خواهد کرد دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس بیانیه‌ای به مناسبت روز نکبت و انتقال سفارت آمریکا به قدس صادر کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/97549.jpg تشدید,خوی,استکباری,اسرائیل,جهانیان,را,علیه,این,رژیم,بسیج,خواهد,کرد Icana

خانه ملت

انتهای پیام/
نویسنده هوشمند