به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ سید عمار حکیم، رییس تحالف ملی شیعیان عراق و رییس جریان حکمت ملی در پیامی ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به همراهی ایران با ملت و دولت عراق در مبارزه با داعش، برای دو ملت ایران و عراق آرزوی مقاومت، توانمندی و پیروزی های بیشتر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

 در سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران که امام خمینی «قدس سره» آن را پایه گذاری کردند  و رهبری آن را به عهده گرفتند، نمی توان تأثیر عمیقی که این انقلاب پویا و مردمی در سطح جهانی، جهان اسلام و منطقه ایجاد کرد را نادیده گرفت.

انقلاب اسلامی ایران، شجاعانه و با صلابت در برابر قدرت های پلید و ستمگر ایستادگی کرد و با وجود تلاش های دشمنان برای در هم کوبیدن هویت عربی-اسلامی قدس، شعله امید این سرزمین را زنده نگه داشت.

 ما بر ایستادگی انقلاب اسلامی ایران در کنار ملت عراق، در تمام شرایط و در نبرد با  گروهک تروریستی داعش صحه می گذاریم؛ مسأله ای که پیروزی شکوهمند و پاک کردن سرزمینمان از این لکه ننگ را تسریع بخشید.

همچنین صمیمانه این روز را به محضر امام خامنه ای «دام ظله»، دولت و ملت ایران تبریک و تهنیت عرض کرده و از خداوند بلند مرتبه مقاومت، توانمندی و پیروزی های بیشتر را برای دو ملت ایران و عراق مسألت داریم./

پایان پیام

یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۶

تاثیر عمیق انقلاب ایران در سطح جهان را نمی توان نادیده گرفت سید عمار حکیم رییس تحالف ملی شیعیان عراق در پیامی سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت. http://cdn.icana.ir/d/019/201701104172337969.jpg تاثیر,عمیق,انقلاب,ایران,در,سطح,جهان,را,نمی,توان,نادیده,گرفت Icana

خانه ملت