کرونا نیوز؛
مدیر اداره برق شهرستان چرام:
مدیر اداره برق شهرستان چرام گفت:حدود ده سال پروژه ایستگاه برق شهرستان چرام راکد بود که ظرفیت۱۰۰مگابایتی دارد و اکنون نیز شروع بکار شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،مدیر اداره برق شهرستان چرام در جمع خبرنگاران چرام با اشاره به رسالت و پتانسیل رسانه شهرستان، بیان کرد:اصحاب رسانه بازوی توانمند مدیران شهرستان در انعکاس اخبار،گزارشات و عملکرد مدیران هستند.

 

برزین زاده عنوان کرد:ایستگاه برق چرام از سال۸۶شروع بکار کرده است که در ابتدا زمین آن خریداری شد.

 

وی ادامه داد:حدود ده سال این پروژه راکد بود که ظرفیت۱۰۰مگابایتی دارد و اکنون نیز شروع بکار شده است.

 

مدیر اداره برق شهرستان چرام با اشاره به اعتبار این پروژه گفت: ۲۱۰میلیارد ریال اعتبار این پروزه بوده که فاز اول این ایستگاه به ظرفیت۵۰مگابایت در اواخر سال جاری به بهره برداری می رسد.

 

برزین زاده با بیان اینکه فاز دوم این پروژه در آینده نزدیک شروع میشود،اظهار کرد:فاز دوم ایستگاه برق چرام در سال۹۷شروع و در سال۹۸به اتمام می رسد.

 

وی افزود:تابستان۹۸شاهد دریافت۱۰۰مگابایت برق از این ایستگاه خواهیم بود که باید از مدیرعامل و همکاران خود در استان کمال تقدیر را داشته باشیم.

 

مدیر اداره برق شهرستان چرام اظهار کرد: در فصل تابستان،شهرستان چرام۲۱مگابایت برق مصرف می کند که با بهره برداری این ایستگاه هیچگونه مشکلی درخصوص تامین برق شهرستان نداریم.

 

گفتنی است که این پروژه، تنها پروژه ی حوزه برق است که در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد درحال کار بوده و در دو فاز اول و دوم به بهره برداری می رسد.

 

انتهای پیام/

مدیر اداره برق شهرستان چرام
چرام نیوز
اخبار کهگیلویه و بویراحمد
برزین زاده چرام

لینک منبع

انتهای پیام/
نویسنده هوشمند