کرونا نیوز؛

دیدار هیئت اعزامی کمیسیون صنایع مجلس با رییس کمیسیون تجارت کره جنوبی

سرویس بین الملل
هیئت اعزامی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با رییس کمیسیون تجارت، صنعت و انرژی کشور کره جنوبی دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، روز گذشته هیئت اعزامی از کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی آقایان ولی ملکی به عنوان رییس هیئت، رامین نورقلی پور و عبدالله رضیان با رییس کمیسیون تجارت، صنعت و انرژی کشور کره جنوبی دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار ولی ملکی به عنوان رییس هیئت ایرانی دیدگاه های کمیسیون صنایع و معادن را در زمینه گسترش روابط، انتقال تکنولوژی و استفاده از توانمندی های داخل در پروژه های شرکت های کره ای در ایران را بیان کرد.

رییس کمیسیون تجارت، صنعت و انرژی کره جنوبی در این دیدار به علاقه مردم کره به  سابقه تاریخی و فرهنگی ایران و افسانه ها و اسطوره های ایرانی اشاره وآمادگی کشورش را برای گسترش روابط اقتصادی به ویژه در زمینه های صنعتی اعلام کرد.

لازم به ذکر است که این هیئت جهت بازدید از صنایع خودرو سازی، کشتی سازی، فولاد، نفت و گاز و موبایل در کره جنوبی به سر می برد./

پایان پیام

سه‌شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۲

دیدار هیئت اعزامی کمیسیون صنایع مجلس با رییس کمیسیون تجارت کره جنوبی هیئت اعزامی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با رییس کمیسیون تجارت، صنعت و انرژی کشور کره جنوبی دیدار و گفت وگو کردند. http://media.icana.ir/Image/2017/11/201711109280667772_Thum.jpg£دیدار کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با رییس کمیسیون تجارت، صنعت، انرژی کشور کره جنوبی£ دیدار,هیئت,اعزامی,کمیسیون,صنایع,مجلس,با,رییس,کمیسیون,تجارت,کره,جنوبی Icana

خانه ملت

انتهای پیام/
امین کائیدی شادگان