کرونا نیوز؛

گلایه از حمل و نقل معلولان به نمایشگاه توانبخشی تهران توسط معلولان/ماشین برای یک عده بیکار که برن نمایشگاه ندارن

امین معینی در تلگرام پرسید :

من روز چهار شنبه خودم با ماشین شخصی رفتم نمایشگاه و امروز هم به همین صورت با اینکه نمایشگاه برای حضور معلولین بود روز چهار شنبه من تعداد ماشینهای سامانه که به چشم دیدم بین ۸ تا ۱۰ تا بود که بین یک نفر تا دو نفر اورده بودن امروز که روز اخر بود خیلی کمتر از انگشتان یک دست بود این چرا مطرح میکنم شما از ۱۸۸۸ سوال کنید چون واقعا حق همه بچها پایمال شده ؟؟………….

 

دوستان عزیز من و تعدادی از بچها هر چهار روز در خواست سفر به نمایشگاه داشتیم ولی همه روزها کنسل شد چرا وقتی تماس میگیریم با سمانه میگن ما اگه میخوایم سرویس بدیم باید همه ماشین هارو برای نمایشگاه بزاریم ولی وقتی با هزینه شخصی میریم نمایشگاه میبینیم که تعداد زیادی ماشین سامانه با یک نفر سر نشین میاد این چه معنی برای شما داره؟؟؟…………..

خانم محبوبه نوشت :

متاسفانه وقتی در روز پنجشنبه برای عدم در اختیار گذاشتن ماشین ، برای بازدید از نمایشگاه توانبخشی ،معترض بودم یکی از چند پاسخگو گفتن که خب سامانه ۶٠واگن ماشین در برابر حدود چهارهزار درخواست کننده ،داره واولویت فیزیوتراپی،دانشجو و شاغلان هست
وماشین برای یک عده بیکار که برن نمایشگاه ندارن

و من از این حرف متعجب شدم که ، وقتی حتی درکی از بازدید معلولان از توانبخشی وشناخت نیاز معلولان نیست ،بهتره فقط علت را کمبود ماشین اعلام کنند ……..نه بیکاری ….!!
واصلا فرض یک عده بیکار میخوان برن نمایشگاه توانبخشی ایا بازدید از فناوری تجهیزات پزشکی کار بدی هست؟ این خیلی امتیاز هست که بیکاران معلول ما سر از نمایشگاه ها در میارن حتی از روی بیکاری ……..

و البته چند اتوبوس در چند میدان برای تردد معلولان به نمایشگاه برنامه ریزی شده بود ولی از نظرمن اینکار نه تنها بازده نداشت بلکه شاید فقط جهت تبلیغات بود چون مسیر مصلی خارج از شهر نیست که لزومی به اینکار باشه وهرکسی خصوصا ویلچری ها وقتی تاکسی گرفتن دیگر لزومی نداره پیاده و جدد سوار اتوبوس بشن اونم تا مسیر مصلی..

البته درخواست من فقط بازدید نبود چون متعهد شده بودم که مسئولیت یکی از غرفه ها رابپذیرم.

 

 

انتهای پیام/
امین کائیدی شادگان