کرونا نیوز؛

حجت‌الاسلام دارابی معاون امور مجلس و استانها در سی سخت گفت: کشور را به ۵ منطقه تبلیغی تقسیم کرده ایم تا با بررسی و تبادل نظر در جهت رفع چالش ها و موانع فرهنگی اجتماعی اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کهگیلویه وبویراحمد، حجت‌الاسلام دارابی معاون امور مجلس و استانهای سازمان تبلیغات اسلامی در گردهمایی مدیران و رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی فارس و کهگیلویه وبویراحمد در اردوگاه نور سی سخت گفت: کشور را به ۵ منطقه تبلیغی تقسیم کرده ایم تا ادارات کل با هم برنامه ریزی کنند، مباحث را تحلیل و نقد و نقاط ضعف و قوت را ارزیابی کنند و با بررسی و تبادل نظر در جهت رفع چالش ها و موانع فرهنگی اجتماعی اقدام و نتایج حاصله را به مرکز اعلام کنند. تشکیل این جلسات تخصصی منطقه ای و ارائه راهکارها و طرح ها، راهبرد امروز ما نسبت به پاسخگویی به چالش های جدی در جامعه است.

وی افزود:سازمان در شرایط فعلی کار در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی را پذیرفته و به صورت جدی و با عزمی راسخ درصدد اجرای برنامه ها و کارگاههای متنوع در زمینه پیشگیری و
کاهش آسیب های اجتماعی است و کار را به خوبی شروع کرده و در ادامه با همکاری، همفکری و تلاش گسترده همه عزیزان مسئول با کارشناسی دقیق و استفاده از نخبگان فرهنگی و اجتماعی اقدامات بسیار ارزشمندی انجام خواهد داد.

معاون امور مجلس و استان ها در ادامه تاکید کرد: هیئات مذهبی علاوه بر برگزاری مراسم ملی و مذهبی، باید در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی گام های اساسی بردارند و از ظرفیت ها و فرصت های موجود به خوبی استفاده کنند و بامجموعه عظیم مخاطبینی که در دسترس دارند از هر طریقی که می توانند گوشه ای از این خدمات را انجام دهند.

لینک منبع

انتهای پیام/
امین کائیدی شادگان