کد خبر: 36165

تاریخ انتشار: شهر 9, 1396

زمین لرزه 5.4 ریشتری زیارتعلی هرمزگان خسارت نداشت

علیرضا صفا ایسینی در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: نیروهای امدادی و خدماتی در حالت آماده باش هستند و در منطقه حضور دارند.وی ادامه داد: نشست آمادگی بحران در شهرستان رودان برای انجام هماهنگی های بیشتر بین دستگاهی به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار می شود.مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان با بیان این که […]

علیرضا صفا ایسینی در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: نیروهای امدادی و خدماتی در حالت آماده باش هستند و در منطقه حضور دارند.
وی ادامه داد: نشست آمادگی بحران در شهرستان رودان برای انجام هماهنگی های بیشتر بین دستگاهی به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار می شود.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان با بیان این که هماهنگی های لازم بین این مدیریت و ستاد بحران کشور انجام شده، اضافه کرد: این زمین لرزه که در نزدیکی مرز استان کرمان رخ داده از ساعت ۶ صبح تاکنون ۱۴ پس لرزه داشته که ۶ پس لرزه آن بالای سه ریشتر بوده است.
صفا ایسینی خاطرنشان کرد: زمین لرزه زیارتعلی رودان ساعت ۶ و ۲۶ ثانیه در عمق ۲۲ کیلومتری زمین و در فاصله ۲۰ کیلومتری زیارتعلی، ۲۵ کیلومتری فاریاب در استان کرمان و ۴۶ کیلومتری سرگز احمدی در شهرستان حاجی آباد هرمزگان به وقوع پیوست.
رودان در شرق مرکز استان هرمزگان در فاصله ۹۰ کیلومتری بندرعباس قرار دارد.
۳۲۱۹/۷۴۰۸
خبرنگار: عزت الله معمارباشی ** انتشار: محمد جهانگیریان

انتهای پیام /*

ایرنا

برچسب ها : , , ,
ارسال دیدگاه