کرونا نیوز؛

حجت السلام عبدالرحیم عبودی امام جمعه شهرستان باشت در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت:طبق سخنان رهبر معظم انقلاب خطاب به مسئولین که اگر کسی میخواهد بترسد از طرف خودش بترسد نه مردم،ملت ما همیشه پشت نظام و انقلاب هستند وگرانی و مشکلات اقتصادی کشور را تحمل کرده اند

وی افزود:بعضی کاندیدها تبلیغات میکنند که برجام سایه جنگ را برداشت که این حرف کاملا دروغ است،کسی جرات جنگ با ایران را نخواهد داشت زیرا که مردم عزیز ما بیدار هستند و همواره پشتیبان ولایت فقیه می باشند.

این خطیب جمعه در ادامه اظهار داشت:در افتتاح ستاد روحانی،مجری خبیث به ساحت مقدس امام رضا(ع)اهانت کرده،از شنیدن این حرف ها و کارها جگر هر انسانی بدرد می آید،شرمتان باد،خدا نابودتان کند که از امام رضا هم نگذشتید.

عبودی گفت: خواسته ما از روحانی این است که باید این مسئله را محکوم کند،باید تبری بجویند از این افراد که اگر این کار را نکنند شریک این افراد هستند.

وی افزود:مجری خطاب به امام رضا(ع)میگوید گویا ما به مامون عباسی  انگور زهرالود داده ایم،افتخار این کشور به داشتن امام رضا است،مگر بخاطر جمع کردن رای باید این کارهارا کرد،چرا این افراد بی دین و کافر را درستاد ها راه میدهنداگر مسلمان هستیم اگر شیعه هستیم جایی که به دین توهین میشود باید جلوی آنها را بگیریم.

حجت السلام عبدالرحیم عبودی اظهار داشت:چند روز پیش کنسرت شرم آوری در یکی از شهرستان های استان برگزار شده که فرمانداران در آن حضور داشتند ومسئولین خودشان هم رقص و پای کوبی میکردند، در این جلسات رقص و آواز سر میدادند،چرا مسئولین مرتبط جلوی این کارها را نمی گیرند،باید جلوی این کارها گرفته شود تا بار دیگر کسی جرات انجام این کارها را نداشته باشد.

وی افزود:توصه ای به مردم عزیز شهرستان دارم،بارها و مکرر گفته ام برنامه تیراندازی در مراسمات را جمع کنید،در چند روز گذشته باز در مجالس تیراندازی کرده اند،این کارها برای میت کسر شان می آورد،همه باید تذکر دهند ریش سفیدها و بزرگان جلوی این کارها را بگیرند،دستگاه قضا و نیروی انتظامی موظف است جلوی این مسائل و تیراندازی ها را بگیرد،در مجالس بخاطر این تیراندازی ها کسانی مجروح شده اند و رسم درستی نیست این کارها.

انتهای خبر/نرگس سجادی نیا
با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه کرونا نیوز در بعضی از اخبار خاص کشوری یا استانی مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است