کرونا نیوز؛

یک روحانی و از کاندیداهای شورای اسلامی شهر دوگنبدان طی بیانیه ای در اعتراض به آنچه وی انتخاب یکجانبه اعضا هیئت های مختلف برگزاری انتخابات و عدم توجه به جوانان و روحانیون(طلاب) و بانوان و جناح های مختلف سیاسی عنوان کرده است، بیانیه ای اعتراضی صادر کرده است:

بیانیه حجت الاسلام احمدمحمدی کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر گچساران بشرح زیر است.

بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم

باعرض سلام و درود خدمت مردم شهید پرور و شریف شهرستان گچساران

ضمن عرض تبریک به مناسبت ایّام میلاد دردانه عالم خلقت حضرت فاطمه زهرا (س) و مبارک باد عید باستانی نوروز و آرزوی سالی خوش بدینوسیله چند کلامی را خدمتتان عرض مینمایم.

همانگونه که مستحضرید آغاز سال جدید در سراسر کشور با انتخابات شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری همزمان بوده و از این حیث میتوانست امید مضاعف و شور بیشتری بیافریند.اما متاسفانه به دلایلی که همه اطلاع دارید این شور و امید در این شهر به بیم و نگرانی بدل شده است.

انتخاب یکجانبه اعضا هیئت های مختلف برگزاری انتخابات و عدم توجه به جوانان و روحانیون(طلاب) و بانوان و جناح های مختلف سیاسی همه و همه مزید بر علت شد تا حقیر نیز همگام با مردم نسبت به برگزاری انتخابات نگران باشم.

لذا از این طریق از همه دوستان و شخصیت ها و طوایفی که از زمان اعلام کاندیداتوری، این بنده کوچک خدا را یاری نموده و با دلگرمی بخشیدن حقیر را به ادامه راه امیدوار کردند ممنونم و انشالله اگر دوره های آتی فضای انتخابات عادلانه و محترمانه و امیدوارانه باشد در خدمت همه عزیزان خواهم بود.

ضمن تشکر و قدردانی از مردم بزرگ و بصیر گچساران در اعتراض به روند انتخاب اعضای هیئت های مختلف برگزاری انتخابات و ایجاد نگرانی های جدی از این انتخابات انصراف داده و همه مجریان برگزاری را به رعایت تقوای الهی و امانت داری دعوت مینمایم.

منبع : خبرآوران- کورش رضایی

انتهای پیام/
امین کائیدی شادگان