کرونا نیوز؛

بزرگترین کارخانه لاستیک سازی جنوب کشور با حضور مقامات کشوری و استانی روز جمعه در شهرک صنعتی خان احمد کلنگ زنی می شود و به همین منظور نشست خبری سرمایه گذار کارخانه لاستیک سبز زاگرس با اصحاب رسانه گچساران در هتل پاسارگاد برگزار گردید.

حاج نصرالله خادمی از سرمایه گذاران خوش نام گچسارانی گفت : این کارخانه در شهرک صنعتی خان احمد باشت با اعتباری افزون بر ۷۵۰ میلیارد تومان در زمینی به مساحت ۳۵ هکتار کلنگ زنی می شود.

خادمی افزود : گچساران و باشت جدا از هم نیستند و فرزندان هر دو شهرستان را باید با یک چشم دید و متعلق به هم هستند و دلیل اینکه چرا این کارخانه در منطقه خان احمد باشت احداث خواهد شد این است که پارامترهای لازم جهت این پروژه در آن منطقه مناسبتر از دیگر مکان ها بود اما این کارخانه چه در باشت و چه در گچساران باشد متعلق به هر دو حوزه خواهد بود.

وی در ادامه افزود: طرح اولیه این کارخانه در مدت سه سال ساخته خواهد شد که از فردای روز کلنگ زنی به سرعت و با تمام توان شروع به کار خواهیم کرد.

خادمی بیان داشت : تولید سالانه این کارخانه حدود ۵۰ هزار تن لاستیک در ابعاد مختلف خواهد بود و این لاستیک ها با محیط زیست سازگار است و به همین دلیل لاستیک سبز خوانده می شود.

وی گفت : بخش اعظم مواد اولیه این کارخانه از داخل و بخش اندکی از خارج تامین خواهد شد.

نصرالله خادمی همچنین پیرامون نیروهایی که هنگام ساخت و زمان راه اندازی این کارخانه به خدمت گرفته خواهند شد گفت : بخش زیادی از این نیروهای کار از حوزه گچساران و باشت تامین خواهد شد.

 

 

انتهای خبر/امین کائیدی شادگان
با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه کرونا نیوز در بعضی از اخبار خاص کشوری یا استانی مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است