کرونا نیوز؛

سپاه عاشورا : رییس هیئت کونگ ‌فو شهرستان خداآفرین ، گفت : ورزش رکن اصلی مبارزه با آسیب های اجتماعی می باشد .

به گزارش کرونا نیوز پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا ؛  محمد نژاد رییس هیئت کونگ‌ فو شهرستان خداآفرین ، گفت : با حمایت های انجام شده از سوی فرماندهان بسیج خداآفرین هم اکنون رشد قابل توجهی در حضور جوانان و نوجوانان در کلاس های رزمی مشاهده می شود .
وی گفت : از زمان آغاز به کار سوله صالحین سپاه خداآفرین و حمایت های فرمانده سپاه شهرستان خون جدیدی بر رگ های جامعه هنرهای رزمی و کونگ فو شهرستان خداآفرین تزریق شده است .
محمد نژاد ، افزود : با آغاز به کار رشته رزمی کونگ فو خیل عظیمی از جوانان و نوجوان با توجه به هزینه که ثبت نام و محل تمرینی مناسب در این کلاس ها ثبت نام نمودند که خوشبختانه این روند هم چنان ادامه دارد .
رییس هیئت کونگ‌فو شهرستان ، عنوان کرد : با جذب جوانان و نوجوانان در کلاس های ورزشی  می توانیم علاوه بر اینکه جسم و روح این عزیزان را شاداب و سرزنده نگه داریم  ، جوانان ما از بسیاری از آسیب های اجتماعی که آنها  را تهدید  میکند در امان می باشند .
محمد نژاد رییس هیئت کونگ‌فو شهرستان در پایان گفت : جامعه هنرهای رزمی و کونگ فو ضمن گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، همپا و هم دوش دیگر اقشار خداجوی و ولایت مدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می‌کنند تا ضمن تجدید بیعت خود با مقام معظم رهبری(مدظله العالی) یکبار دیگر جوش و خروش انقلابی مردم ایران را به تصویر بکشند.

تصاویر بیشتر :

منبع : سپاه عاشورا

انتهای پیام/
امین کائیدی شادگان