کرونا نیوز؛

به گزارش کرونا نیوز پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا ؛ حسین پور فرمانده سپاه ناحیه خداآفرین ضمن تبریک ایام ا… دهه مبارک فجر و با اشاره بر اینکه در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه‌ای تعیین‌کننده و بی‌مانند به‌شمار می‌رود ، اظهار داشت : امام خمینی (ره) برای سرنگونی نظام شاهنشاهی از مسجد قیام کردند چرا که مساجد همواره سنگر اسلام و مسلمانان بوده اند .
وی در ادامه گفت : همایش مشترک ائمه جماعت، هیئت امنا و فرماندهان بسیج خداآفرین فرصتی برای هماهنگی و تعامل فرماندهان بسیج با ائمه جماعت و هیئت امنای مساجد می باشد .
حسین پور با بیان اینکه حضور جوانان و روحیه های بسیجی باید محیط مسجد را زنده ، پر نشاط و لبریز از امید می سازد، گفت : هم اکنون با توجه به تهاجمات فرهنگی و جنگ نرم دشمنان از مساجد به عنوان جبهه های فرهنگی استفاده شود تا بتوان با مشارکت و حضور جوانان و مردم به اهداف فرهنگی خود دست پیدا کنیم .
حسین پور فرمانده سپاه ناحیه خداآفرین در پایان گفت : بسیج یک فرهنگ الهی است ،  تفکر بسیج شهادت طلبی و ایثار را در جوانان نظام ایجاد میکند و در همه عرصه های نظام همیشه تفکر و اعتقاد بسیج باعث پیروزی شده است.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین صمد دوخت  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خداآفرین مطالبی در خصوص نقش مساجد ، نقش مساجد در وقایع تاریخیو راه های نفوذ دشمنان بیان نمود .

منبع : سپاه عاشورا

انتهای پیام/
امین کائیدی شادگان