کد خبر: 31970

تاریخ انتشار: بهم 20, 1395

با همبانک صادرات ایران در امور عام المنفعه مشارکت کنید

شناسه خبر: ۰ متن: ​بانک صادرات ایران در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی خود امکان مشارکت هموطنان در امور عام المنفعه از طریق همبانک را فراهم ساخت. به گزارش کرونا نیوز روابط عمومی بانک صادارت ایران، این بانک با هدف ایجاد ارزش افزوده بیشتر برای هموطنان، توسعه خدمات الکترونیکی غیر حضوری خود را در دستور […]

شناسه خبر: ۰
متن:

​بانک صادرات ایران در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی خود امکان مشارکت هموطنان در امور عام المنفعه از طریق همبانک را فراهم ساخت.

به گزارش کرونا نیوز روابط عمومی بانک صادارت ایران، این بانک با هدف ایجاد ارزش افزوده بیشتر برای هموطنان، توسعه خدمات الکترونیکی غیر حضوری خود را در دستور کار قرار داده است، بر این اساس هموطنان می توانند با استفاده از سامانه همبانک صادرات ایران که از طریق شماره گیری #٧١٩* قابل دسترسی است، علاوه بر خدماتی از قبیل: پرداخت قبوض، انتقال وجه، خرید شارژ و اعلام نرخ ارز و واریز وجوه بیمه عمر ( بیمه سرمد)  از خدمات جدیدی همچون نمایش اطلاعات شعب، تنظیمات زبان؛ خرید شارژ مستقیم ( Topup) برای سیم کارت های ترابرد شده (انتقال داده شده از یک اپراتور به اپراتور دیگر) برخوردار و برای مشارکت در بازسازی عتبات عالیات، حمایت از کودکان سرطانی(محک) و سازمان بهزیستی با استفاده از این سامانه اقدام کنند.

گفتنی است: این سامانه بدون نصب نرم افزار خاص برای تمامی مدل های گوشی، قابل استفاده است و سهولت دسترسی برای کاربران را فراهم می آورد. سرعت بالا و  همچنین رایگان بودن آن از جمله مزیت های این سامانه است.

شایان توجه است؛ این بانک به منظور افزایش رضایت مندی بیش از پیش و کاهش هزینه های مشتریان ارتقاء کمی و کیفی سطح خدمات الکترونیکی را در محور برنامه های بانک قرار داده است و بر این اساس نسبت به طراحی و ارتقاء خدمات قابل ارائه از طریق گزینه انتقال وجه، درگاه های مختلف اقدام شده است.

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۲۰

منبع: بانک صادرات

برچسب ها : , , ,
ارسال دیدگاه