کرونا نیوز؛

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی کانون قرآن و خانه جوان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران افتتاح شد طی آیینی کانون قرآن و خانه جوان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی نفت گچساران؛ ظهر امروز همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی کانون قرآن و خانه جوان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچسارن با حضور جمعی از مسئولان این شرکت ، فعالان و قاریان قرآنی ، تعدادی از مدیران شهرستان در محل این کانون افتتاح شد.

رئیس شورای فرهنگی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در این مراسم با تبریک ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: این کانون با هدف ترویج ، توسعه ، آموزش و استعدادیابی کارکنان و خانواده های آنها راه اندازی می شود.

مسعود صالح کمایی با بیان اینکه در حال حاضر ۷هزارو۵۰۰نفر پرسنل در این شرکت مشغول خدمت هستند گفت: امیدواریم با راه اندازی این کانون و استفاده از ایده های ناب در راستای زنده نگهداشتن میراث پیامبراکرم(ص) گام برداریم.

وی ادامه داد : آنچه در مجموعه فرهنگی صنعت نفت با کمک مسئولان فرهنگی شهرستان به دنبال آن هستیم تحقق جامعه قرآنی است و از این رو تمام تلاش خود را در این راستا به کار خواهیم بست.

کمایی تصریح کرد: از تمامی متولیان فرهنگی شهرستان در این زمینه طلب یاری داریم و امیدواریم با فعالیت‌های این کانون فضای صنعت نفت از قرآن عطرآگین شود.

رییس شورای فرهنگی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با اشاره به فعالیت های کانون قرآن و جوان عنوان کرد: آموزش قرآن،روخوانی،روان خوانی، قرائت ، تحقیق و ترتیل ، حفظ قرآن، تجوید برای سنین مختلف و در سطوح چند گانه برای خواهران و برادران پیش‌بینی شده است.

وی به دیگر برنامه‌های دیگر این کانون اشاره کرد وگفت : آموزش اذان در مقطع پسران و بزرگسالان برای کارکنان و خانواده های آنها در این کانون صورت می گیرد.

کمایی افزود: قطعاً با فرهنگ قرآنی و ترویج فرهنگ معارف و مفاهیم قرآنی در جامعه می توانیم در راستای منویات مقام معظم رهبری گام برداریم و شاهد موفقیت روز افزون جوانان در جامعه امروزی باشیم.

بر اساس این گزارش کانون قرآن و خانه جوان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در زمینی به مساحت ۵ هزار متر مربع افتتاح شد.

 

انتهای پیام/
امین کائیدی شادگان