کد خبر: 31754

تاریخ انتشار: بهم 12, 1395

تجدید میثاق مدیرعامل و مدیران بانک صادرات ایران با آرمانهای امام راحل

شناسه خبر: ۰ متن: ​ در اولین روز از بزرگداشت ایام الله دهه فجر، مدیر عامل بانک صادرات ایران به اتفاق جمعی از مدیران این بانک با حضور در مرقد امام راحل با آرمانهای بنیانگذار کبیر  جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند. به گزارش کرونا نیوز روابط عمومی بانک صادرات ایران  سیاوش زراعتی مدیر عامل […]

شناسه خبر: ۰
متن:

در اولین روز از بزرگداشت ایام الله دهه فجر، مدیر عامل بانک صادرات ایران به اتفاق جمعی از مدیران این بانک با حضور در مرقد امام راحل با آرمانهای بنیانگذار کبیر  جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.

به گزارش کرونا نیوز روابط عمومی بانک صادرات ایران  سیاوش زراعتی مدیر عامل و شماری از مدیران ستادی این  بانک ضمن حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره)   با نثار تاج گل و قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به مقام شامخ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، بار دیگر با آرمانهای معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران تجدید بیعت کردند. 

 این گزارش کرونا نیوز همچنین حاکی از حضور مدیران بانک صادرات ایران در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) و  تجدید بیعت با آرمانهای شهدای وارسته انقلاب اسلامی و تاکید بر تبعیت از فرامین و رهنمودهای مقام معظم رهبری  است.

شایان توجه است بانک صادرات ایران به عنوان بانک مردمی دارای بیشترین شهید و ایثارگر شبکه بانکی کشور می باشد  که همواره   در عرصه های انقلابی پیشتاز بوده است.

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲

منبع: بانک صادرات

برچسب ها : , , ,
ارسال دیدگاه