کرونا نیوز؛
آموزش افزونه jQuery UpdaterReviewed by محمد رضا ملکی on Dec 30Rating:

سلام دوستان عزیز. روز خوش. امیدوارم که شاد و سلامت باشید و یکی دیگر از آموزش های وردپرس را با ما همراهی کنید. دوستان در این قسمت از آموزش وردپرس می خواهیم بگوییم که چگونه می توانید با کمک یک افزونه مشکل اخطار jquery را حل کنید. پس امیدوارم که تا انتهای این آموزش با ما همراه باشید.

آموزش افزونه jQuery Updater

از آن جایی که تهدید های زیادی برای سایت ها مانند ارور jauery وجود دارند پس باید دقت و مراقبت فراوان را روی سایت خود داشته باشید تا هیچ چیزی باعث خرابی همه یا قسمتی از سایت شما نشود یا اینکه کاری کنید که اصلا این تهدید ها به وجود نیایند.

ممکن است تا به حال برای شما هم پیش آمده باشد که هنگامی که می خواهید وارد پنل ادمین وردپرس شوید با ارور jauery که به شکل زیر ظاهر می شود رو به رو شوید.

blockUI requires jQuery v1.2.3 or later! You are using v1.10.2

برای اینکه این اتفاق نیفتد باید به بررسی و ایجاد شکاف در هسته ی وردپرس بپردازید. این گونه می توانید این مشکل را حل کنید.

مطمئنا این سوال برای شما هم پیش آمده است که اخطار jquery به چه علتی اتفاق می افتد؟ این اخطار به دلیل به روز نبودن کتابخانه جی کوئری اتفاق می افتد که راه حل آن این است که به ایجاد آخرین نسخه ی جی کوئری بپردازید تا دیگر این اخطار را نبینید. افزونه ای که امروز می خواهیم به شما معرفی کنیم به حل این مشکل کمک می کند. نام این افزونه وردپرس jQuery Updater است.

قابلیتی که این افزونه دارد این است که به بروز رسانی آخرین نسخه ی جی کوئری برای وب سایت شما می پردازد. برای استفاده از این افزونه ابتدا به پیشخوان وردپرس بروید و آن را نصب و سپس فعال کنید. پس از فعال سازی دیگر نیازی به کاری نیست و خود افزونه به طور خودکار تمام کار ها را در جهت برطرف کردن خطای جی کوئری انجام می دهد.

دانلود افزونه jQuery Updater

برای آشنایی با قالب وردپرس جدید و پوسته وردپرس جدید در آموزش های بعد همراه ما باشید.

منبع : بیگ تم ارائه دهنده قالب وردپرس خبریقالب وردپرس بازی

 

*تحریریه کرونا: مطلبی که می خوانید از سری مطالب نویسنده هوشمند کرونا نیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

منبع: بیگ تم

انتهای پیام/
امین کائیدی شادگان