کد خبر: 31362

تاریخ انتشار: دی 28, 1395

اقدامات راهگشای بانک صادرات ایران ١٧۶٢ بنگاه اقتصادی را سامان داد

شناسه خبر: ۰ رو تیتر: وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: متن: ​اقدامات راهگشای بانک صادرات ایران که با هدف رونق اقتصادی بیشتر و افزایش تولید ملی انجام شده است زمینه و بستر برای در مدار تولید قرار گرفتن یک هزار و ٧۶٢ طرح اقتصادی را فراهم ساخت.    به گزارش کرونا نیوز روابط […]

شناسه خبر: ۰
رو تیتر: وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
متن:

​اقدامات راهگشای بانک صادرات ایران که با هدف رونق اقتصادی بیشتر و افزایش تولید ملی انجام شده است زمینه و بستر برای در مدار تولید قرار گرفتن یک هزار و ٧۶٢ طرح اقتصادی را فراهم ساخت.

   به گزارش کرونا نیوز روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در جهت اجرایی کردن بخشنامه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با هدف ایجاد رونق اقتصادی و بکارگیری ظرفیت و توانمندی بخش های مختلف تولیدی، اختصاص اعتبار به بنگاه های کوچک و متوسط را در دستور کار خود قرار داده است. بر اساس اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت این بانک تا پایان دهه اول دی ماه سالجاری ١٨ هزار و ۵٩۶میلیارد ریال تسهیلات را به  یک هزار و ٧۶٢طرح اقتصادی پرداخت کرده که اقدام راهگشای بانک در این زمینه نقش بسزایی در افزایش اشتغال و رونق اقتصادی در سراسر کشور داشته است و در میان شبکه بانکی نیز از این لحاظ جایگاه ممتازی را برای بانک صادرات ایران رقم زده است.

بنا به این گزارش کرونا نیوز؛با توجه به سیاست های دولت مبنی بر ضرورت فعال سازی ظرفیت های بالقوه تولیدی صنایع کوچک و متوسط و ارتقای توان رقابت پذیری آن ها، همچنین با عنایت به نقش برجسته و حساس واحدهای تولیدی مذکور در ایجاد اشتغال و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی؛ ایفای نقش موثرتر و کاراتر از سوی شبکه بانکی کشور را می طلبد. در این راستا، بانک صادرت ایران نیز با بکارگیری تمام امکانات و تجهیزات و استفاده از ظرفیت های ممکن در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و اعطای تسهیلات به بخش ها و بنگاه های یاد شده گام برداشته است.

شایان توجه است؛ تسهیلات اختصاص یافته این بانک در بخش های مختلف از قبیل: تولیدی، صنعتی، کشاورزی و خدماتی، در تمامی استانها بوده و با توجه به تاکید و برنامه های ابلاغی از سوی مدیر عامل، تداوم این روند همچنان در دستور کار بانک  می باشد.

تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۲۸

منبع: بانک صادرات

برچسب ها : , , ,
ارسال دیدگاه