کرونا نیوز؛

به گزارش کرونا نیوز ,، مهدی دلبند نوشت: من آموختم که انقلابی بودن کافی نیست و باید تا آخرین لحظه انقلابی بمانم و از اصول و ارزش های انقلابی که برایش هزینه ها داده ام دفاع کنم.
من آموختم که در طول مبارزات سیاسی و فرهنگی هیچ گاه رشد علمی و اعتقادی و پرورش تقوا و ایمان را فراموش نکنم تا در انتخاب های دشوار زندگی دچار تزلزل و اعوجاج و انحراف نشوم.

من آموختم که در تربیت فرزندانم بسیار کوشا و حساس باشم و با بی توجهی در تربیت صحیح آنها موجب بدنامی خود نشوم.

من آموختم که در خانه، خود مدیر خود باشم و تحت تأثیر عواطف و احساسات زن و فرزند و قوم و خویش قرار نگیرم.

من آموختم که آنگونه سخن نگویم و آنگونه رفتار نکنم که دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب و مردم ذره ای احساس خوشحالی و ذوق زدگی کنند.

من آموختم آنگونه سخن بگویم و آنگونه رفتار کنم که هیچ لیبرال مسلکی و هیچ فرصت طلبی و هیچ ضدانقلابی نتواند در من طمع کند.

من آموختم خود را آنگونه بسازم که هیچ گاه به خاطر کینه یا حسد یا سودای ریاست و یا طمع قدرت کشور و ملت و انقلابم را تا لبه پرتگاه نبرم و آب به آسیاب دشمنان نریزم.

من آموختم که هیچ گاه برای اثبات حرف های غلط خودم لجاجت نورزم و دست به تحریف تاریخ و انقلاب و امام نزنم و همیشه و در هر حال حق پذیر باشم.

به خاطر درس بیشماری که از ایشان اموختم از درگاه ایزد منان برای ایشان غفران و رحمت و برای برای خودم عافبت به خیری را طلب می نمایم.

والعاقبه للمتقین
 

منبع:چهارفصل

انتهای پیام/۲۰۰

 

*تحریریه کرونا: مطلبی که می خوانید از سری مطالب نویسنده هوشمند کرونا نیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

منبع: صبح زاگرس

انتهای پیام/
امین کائیدی شادگان