کرونا نیوز؛

در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب ، آیت الله هاشمی رفسنجانی در گذشت و این آغاز یک زنگ خطر است. زنگ خطری که اعلام می کند افراد موثر و تاثیرگذار در انقلاب و کسانی که در لحظه به لحظه این انقلاب حضور داشتند در حال بدرقه این دنیا هستند. و دور از انتظار نیست که تا چند سال آینده بسیاری از بزرگان و شخصیت های انقلاب نیز در خواهند گذشت و فراتر از آن پدران و مادران ما که در زمان انقلاب اسلامی حضور داشتند و کم و بیش در سطوح مختلف در شکل گیری انقلاب تاثیرگذار بودند، نیز روزی درمی گذرند.

و بدین سان امانت انقلاب اسلامی بر دوش ما نسل چهارمی ها قرار خواهد گرفت. نسل چهارمی که نه حضور امام را درک کرده است و نه در زمان جنگ حاضر بوده است و عمده شناختش از انقلاب محدود به خاطرات پدرها و مادرها و اظهارنظرهای شخصیت های انقلابی است. تنها تصویر زنده ای که ما نسل چهارم از انقلاب داریم حضور شخصیت های زنده ی موثر در انقلاب در مناصب سیاسی است ولی ما پدر و مادر نسلی خواهیم بود که هیچ تصویری زنده از انقلاب اسلامی نخواهد داشت و تنها نقطه ی وصل ما به انقلاب را نیز نخواهند داشت.

در گذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی تلنگری بر ما نسل چهارم انقلاب است که بار انقلاب در حال قرار گرفتن بر دوش ماست و ما در نقش های مختلف به عنوان رئیس جمهور، وزیر، مدیر ، معلم ، دکتر ، مهندس و از همه مهم تر به عنوان پدر و مادر نسل های دیگر مسئولیت حفظ و پیشرفت و انتقال انقلاب را برعهده داریم. و باید نسلی با فاصله بیش از نیم قرن از انقلاب را تربیت کنیم.

از این رو در این برهه حساس نیازمندیم که بنیه های نظری و عملی خود را نسبت به انقلاب اسلامی تقویت کنیم و با عملکردی انقلابی و جهادی و با شناساندن انقلاب و راه انقلاب به هم نسل های خود و نیز فرزندانمان نگذاریم که پرچم این انقلاب دچار تزلزل شود و همچنان با قوت به سمت اهداف خود پیش برود.
باشد که بتوانیم این امانت سنگین الهی را تحویل امام زمانمان بدهیم.

انتهای خبر/امین کائیدی شادگان
با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه کرونا نیوز در بعضی از اخبار خاص کشوری یا استانی مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است