کد خبر: 30877

تاریخ انتشار: دی 12, 1395

تلاشهای رئیس آموزش و پرورش گچساران در خصوص مناسب سازی را نباید نادیده گرفت

در راستای مناسب سازی فضاهای آموزشی و پرورشی و به منظور حضور گروه‌های تحت پوشش آموزش و پرورش استثنایی دانش‌آموزان آسیب دیده شنوایی، بینایی، حرکتی، جسمی، کم‌توان ذهنی، چند معلولیتی، اختلال رفتاری هیجانی، طیف اوتیسم و افراد دارای مشکلات ویژه یادگیری، مناسب سازی هایی در آموزش و پرورش شهرستان دوگنبدان توسط توسط مدیریت این شهرستان […]

در راستای مناسب سازی فضاهای آموزشی و پرورشی و به منظور حضور گروه‌های تحت پوشش آموزش و پرورش استثنایی دانش‌آموزان آسیب دیده شنوایی، بینایی، حرکتی، جسمی، کم‌توان ذهنی، چند معلولیتی، اختلال رفتاری هیجانی، طیف اوتیسم و افراد دارای مشکلات ویژه یادگیری، مناسب سازی هایی در آموزش و پرورش شهرستان دوگنبدان توسط توسط مدیریت این شهرستان پورالحسینی صورت گرفت.

در همین راستا سری به آموزش و پرورش دوگنبدان زدیم زدیم تا چگونگی این مناسب سازی را ببینیم و ایرادات و نقاط قوت آن را مورد بررسی قرار دهیم:

به منظور رفاه حال معلولین و جانبازان عزیز تعداد ۱ تابلو پارک معلولین روبروی آموزش و پرورش  نصب شده است که یکی از اقدامات پورالحسینی در خصوص مناسب سازی بوده است.
نصب این تابلوها در نقاط دیگری از شهر نیز لازم است.

 

نصب درب ورودی برقی و دارای کنترل هم را می توان از کارهای شایسته در این خصوص است.

 

ورودی نمازخانه این اداره که یک ساختمان تازه ساز محسوب می شود تا جایی که شده است هم سطح زمین طراحی شده است که جای کار بهتر هم داشت.

 

 

ورودی اصلی این سازمان با وجود تلاشهای زیاد برای مناسب سازی و متاسفانه بی نظمی در توسعه این ساختمان در مناسب سازی یک گاف مناسب سازی محسوب می شود  .

هر چند که رئیس این اداره از طراحی درب ورودی بعد از مناسب سازی این ورودی می گوید ولی می توان این ایراد را برطرف کرد.

البته نباید تلاشهای پورالحسینی در این خصوص را نادیده گرفت.

 

 

جابجایی دفتر مدیریت از طبقه دوم به طبقه اول یکی از اقدامات ریاست آموزش و پرورش گچساران است که باید از این کار این مدیر تقدیر و تشکر کرد زیرا مشکل چندین ساله در خصوص دفتر مدیریت و مناسب سازی را برطرف کرد.

 

 

این گزارشات هنوز ادامه دارد ….. .

ارسال دیدگاه