April 24,2018 | سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

کانون رسانه و نمونه اخبار ( کرونا) Corona News Agency

جمع آوری بیش از چهارمیلیاردریال صدقه درسال جاری

جمع آوری بیش از چهارمیلیاردریال صدقه درسال جاری

میزان کمک های مردمی به صندوق های صدقات در محدوده کمیته امداد منطقه دو یاسوج در سال جاری بیش از چهار میلیارد ریال است. به گزارش کرونا نیوز خبرگزاری صدا وسیما، مرکز کهگیلویه و بویراحمد رئیس کمیته امداد منطقه دو یاسوج گفت: ۱۸ هزار و ۱۷۳ صندوق صدقه در سطح منطقه دو یاسوج توزیع و […]

کرونا نیوز؛

میزان کمک های مردمی به صندوق های صدقات در محدوده کمیته امداد منطقه دو یاسوج در سال جاری بیش از چهار میلیارد ریال است.

به گزارش کرونا نیوز خبرگزاری صدا وسیما، مرکز کهگیلویه و بویراحمد رئیس کمیته امداد منطقه دو یاسوج گفت: ۱۸ هزار و ۱۷۳ صندوق صدقه در سطح منطقه دو یاسوج توزیع و نصب شده است.هادی ولایتی ۴۶ مورد خدمات عمرانی با اعتبار دو میلیارد و ۳۶۵ میلیون ریال ، پرداخت بیش از ۲۹۱ میلیون ریال برای کمک به رفع سوء تغذیه ۱۳۰ کودک زیر شش سال، ۹۹ مورد جهیزیه به مبلغ ۸۱۰ میلیون ریال و ۱۰۴ مورد تسهیلات قرض الحسنه با اعتبار دو میلیارد و ۲۹۵ میلیون ریال را از مهمترین خدمات اداره منطقه دو یاسوج به مددجویان برشمرد.وی ادامه داد: ۱۷۶ مددجوی پشت نوبت تحت حمایتی، ۶۳۹ مورد تسهیلات قرض الحسنه پشت نوبت، ۳۰ بیمار صعب العلاج و ۱۱۶ مورد جهیزیه پشت نوبت از مهمترین نیازمندی های این اداره است.

*تحریریه کرونا: مطلبی که می خوانید از سری مطالب نویسنده هوشمند کرونا نیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

منبع: شبکه دنا /صدا و سیما

انتهای پیام/
امین کائیدی شادگان