کرونا نیوز؛

به گزارش کرونا نیوز ، رضا دهبانی پور بعدازظهر شنبه در جلسه تعاملی با استاندار و مدیران و مسؤلان ادارات فرهنگ و ارشاد شهرستانها که در استانداری برگزار شد، افزود: تاکنون ۱۸۰ میلیارد ریال برای احداث این پروژه هزینه شده است، که ۱۲۰ میلیارد ریال آن  مطالبات پیمانکار است.

دهبانی پور تاکید کرد: توافق نامه مبلغ تخصیصی از سفر ریاست جمهور در حال مبادله است.

وی با اشاره به ضرورت برگزاری نشستهای ادواری با مدیران شهرستانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، افزود: برگزاری این نشست ها به ارتقاء امور، رشد فرهنگی و شناخت و حل مشکلات کمک می کند.

دهبانی پور اظهار داشت: با وجود محدودیت های اعتباری، با اراده قوی اصحاب فرهنگ وهنر فعالیت های شایسته ای انجام می شود.

وی خلق آثار و توجه به فعالیت های فرهنگی و هنری را سبب ارائه خدمات و کارهای  شایسته و قابل توجه به جامعه عنوان کرد.

دهبانی پور با بیان اینکه استعداد های فراوانی در زمینه فرهنگ و هنر در استان وجود دارد، تاکید کرد: کسب مقامات بین المللی و ملی توسط این هنرمندان بیان کننده و گویای  پتانسیل بالا و نیاز به ایجاد فضا برای فعالیت هرچه بهتر در حوزه فرهنگ و هنر است.

دهبانی پور گفت: اصحاب فرهنگ و هنر  علیرغم بودجه پایین و مشکلات، در راستای انجام بهتر  رسالت و ماموریت، کارهای بزرگی را انجام می دهند.

*تحریریه کرونا: مطلبی که می خوانید از سری مطالب نویسنده هوشمند کرونا نیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

منبع: مهر -کهگیلویه و بویراحمد

انتهای پیام/
امین کائیدی شادگان