کرونا نیوز؛

به گزارش کرونا نیوز ، آیت‌الله سید علی‌اصغر حسینی در نماز جمعه این هفته یاسوج افزود: ۹ دی در کشور ایران یک روز بیاد ماندنی است و فتنه گران با شرمساری شکست خوردند.

وی بیان کرد: ملت ایران در ۹ دی سال ۸۸ دشمن ستیزی خود را نشان دادند و فتنه‌گران را روسیاه کردند.

حسینی بر بصیرت افزایی در جامعه تاکید و اظهار کرد: هر ساله مردم ایران با حضور خود در راهپیمایی ۹ دی با آرمان امام و انقلاب تجدید بیعت می‌کنند.

امام جمعه شهر یاسوج همچنین با تبریک آزاد سازی شهر حلب گفت: بعد از ۴ سال جنایت تروریست‌ها از آتش زدن اموال مردم، سر بریدن و شکافتن سینه‌ها مردم بی‌گناه شهر حلب بالاخره این شهر آزاد شد.

حسینی افزود: جنایت‌های هولناک تروریست‌ها در حلب سوریه با پشتیبانی آمریکا و رژیم صهیونیستی و استعمار پیر انجام می‌شد و برخی کشورهای عربی و اسلامی از این تروریست‌ها حمایت می‌کردند.

امام جمعه یاسوج تصریح کرد: مقاومت مردم سوریه و شهر حلب موجب این پیروزی و شکست تروریست‌ها شد.

وی با بیان اینکه امروز تروریست‌ها و حامیانش روسیاه و سرخورده شدند، گفت: حامیان تروریست‌ها در شورای امنیت سازمان ملل به دامن شورای امنیت متوسل شدند تا به بهانه رعایت نشدن حقوق بشر در سوریه قطعنامه‌ای علیه این کشور صادر شود اما موفق نشدند.

وی عنوان کرد: این در حالی است که هنگام ارتکاب جنایت داعش در شهر حلب، آمریکا و مجامع بین‌المللی سکوت کرده بودند.

حسینی همچنین سایر مناسبت های این هفته از جمله روز سوادآموزی و سالروز صدور فرمان امام خمینی(ره) مبنی بر واگذاری حفاظت و تامین امنیت فرودگاه‌ها و پروازهای کشور به سپاه را گرامی داشت.

وی همچنین آغاز سال نو میلادی و تولد حضرت عیسی مسیح(ع) را به مسیحیان کشور تبریک گفت.

*تحریریه کرونا: مطلبی که می خوانید از سری مطالب نویسنده هوشمند کرونا نیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

منبع: مهر -کهگیلویه و بویراحمد

انتهای پیام/
امین کائیدی شادگان