کرونا نیوز؛

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد از بررسی ‌استخدام‌های ادارات استان توسط دفتر بازرسی استانداری خبر داد.

مجید محنایی  در یاسوج، اظهار داشت: بررسی استخدام‌های فله‌ای برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به دستور نماینده عالی دولت به جد توسط دفتر بازرسی استانداری در دستور کار قرار گرفته و هم اکنون روند کار توسط بازرسان پیگیری می‌شود.

وی در پاسخ به این سئوال خبرنگار تسنیم که گفته می‌شود فردا نشستی در استانداری با حضور متهمان استخدام‌کننده فله‌ای برگزار می‌شود ابراز کرد: این نشست هنوز قطعی نشده هرچند امکان دارد برای بررسی موضوع نشست‌هایی نیز برگزار شود.

محنایی هچنین در پاسخ به این سئوال که آیا امکان عزل و هرگونه برخورد با متهمان استخدام‌کننده فله‌ای وجود دارد، گفت: تشخیص با  استاندار، وزارتخانه و سازمان‌های متبوع در مرکز است که به طور حتم در صورتی به این جمع‌بندی رسیده شود که مدیری تخلف داشته امکان توبیخ و عزل نیز وجود دارد.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در زمینه نیروهای شرکتی ممکن است مدیر مجوعه توصیه‌ای برای استخدام فامیل و بستگانش کرده باشد افزود: بهتر بود مدیران برای استخدام‌های شرکتی هم از طریق فراخوان عمومی اقدام می‌کردند تا فرصت برابر برای همه افراد وجود داشت.

انتهای پیام/
امین کائیدی شادگان