کرونا نیوز؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بوکان نیوز ؛ محمد اقوامی مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌غربی اظهار داشت: بنابر گزارش ماموران هنگ مرزی خوی، در حین بازرسی از خودروهای عبوری به یک دست خودرو مشکوک و در بازرسی از آن، تعداد ۱۳ قطعه شمش طلای یک کیلویی را کشف کرده و مراتب را به تعزیرات حکومتی شهرستان خوی اعلام کردند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌غربی گفت: در این باره شعبه اول رسیدگی به قاچاق کالا و ارز خوی پش از جری تشریفات قانونی و عدم ارائه اسناد و مدارک محکمه پسند،متهم پرونده را علاوه بر ضبط کالا به نفع دولت، به پرداخت ۳ میلیارد و ۶۰۴ میلیون و ۵۸۳ هزار و ۷۰۰ ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

وی از آغاز اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان به منظور نظارت و کنترل بازار و جلوگیری از افزایش غیرقانونی قیمت‌ها در مرکز و شهرستان‌های تابعه خبر داد و تصریح کرد: به منظور حمایت از مصرف کنندگان، ضمن رسیدگی فوری و خارج از نوبت به پرونده‌های طرح نظارتی ویژه رمضان، اقدام به برگزاری گشت‌های مشترک در سطح بازار می‌شود.

اقوامی با اشاره به اهداف برگزاری گشت‌های مشترک در سطح بازار افزود: این گشت‌ها به‌منظور نظارت دقیق و رسیدگی فوری به تخلفات احتمالی، با همکاری سازمان‌های نظارتی شامل سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، دانشگاه علوم پزشکی و دیگر دستگاه‌های ذی‌ربط انجام می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌غربی بیان کرد: در این باره بیشترین بازرسی‌ها، از واحدهای عرضه کننده اقلام مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان شامل قنادی‌ها، مواد پروتئینی، حبوبات، میوه و تره‌بار، نان روغنی و سنگکی‌ها انجام می‌شود.

انتهای پیام/
صالح الماسی