کرونا نیوز؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بوکان نیوز ؛جلسه ستاد پشتیبانی اردوهای طرح هجرت شهرستان بوکان که روزیکشنبه مورخ ۹۴/۰۳/۱۷ درمحل سالن جلسات فرمانداری شهرستان بوکان با حضور جانشین سپاه ، مسئول طرح هجرت سپاه بخشدارمرکزی و دیگر ادارات عضو ستاد برگزار گردید.
** معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بوکان با بیان اینکه یکی از یادگارهای ماندگار معمارکبیر انقلاب بسیج بود در سخنانی اظهار نمود : امروز شاخ و برگ این شجره طیبه، همه ی حوزه های زندگی، اعم از اجتماعی و اقتصادی را در بر گرفته است.
ایوب آذین پور در ادامه ،ضمن یادی از شهدای انقلاب اسلامی افزود : امنیت پایدار امروزدر تمامی حوزه ها را مدیون خون شهیدان این مرزوبوم هستیم.
** وی گفت : امروزه ،ما فقط تغییر سنگر داده ایم و اگر دیروز سنگر این شهدای عزیز مقاومت در مقابل خصم جهانی بود ، امروز این مقاومت درسنگر اقتصاد مقاومتی و بسیج سازندگی متجلی شده است.
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بوکان بیان نمود : بسیج پتانسیلی عظیمی است که ما می توانیم در حوزه های مختلف از آن استفاده کنیم. بوکان .
وی گفت: لازم است از طرف ستاد مرکزی بسیج سازندگی،تدابیری اتخاذ گردد که همزمان با انجام کارهای عمرانی توسط نیروهای داوطلب بسیجی شرکت کننده در طرح هجرت ، از طرف سازمان فنی و حرفه ای و مراکز آموزشی،آموزش های لازم به آنان صورت گیرد.
آذین پور در ادامه ضمن تقدیر از بسیج سازندگی برای جذب ۶ میلیارد و پانصد میلیون ریال ،تسهیلات خود اشتغالی گفت: باید در حوزه ی پاک سازی محیط زیست بویژه در ورودی روستاها نیز اقداماتی صورت پذیرد.

شهرستان بوکان با ۲۲۷ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.

پایگاه خبری تحلیلی

بوکان نیوز

انتهای پیام/
صالح الماسی