کهگیلویه،بهمئی، چرام ،لنده
کد خبر : 40543
جمعه - 22 دی 1396 - 15:57

تا چه زمان باید استخدام های فامیلی و غیرقانونی مشاهده کرد/مدیر متخلف باید در نمازجمعه شلاق زده شود!/آقای استاندار مردم نگاه به عملکرد شما میکنند نه سخن هایتان!

تا چه زمان باید استخدام های فامیلی و غیرقانونی مشاهده کرد/مدیر متخلف باید در نمازجمعه شلاق زده شود!/آقای استاندار مردم نگاه به عملکرد شما میکنند نه سخن هایتان!
امام جمعه چرام در نمازجمعه این هفته بیان کرد:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،امام جمعه چرام در نماز جمعه این هفته این شهر با اشاره به درجات کمال انسان،بیان کرد: انسان ها برای نیل و رسیدن  به درجات کمال مورد آزمایش و امتحان قرار می گیرند.

 

حجت الاسلام افشار افزود: حوادث تلخ و شیرین همه برای مشخص شدن عیارانسان است و کسانی که در حوادث تلخ صبر میکنند، مورد لطف الهی قرار می گیرند.

 

وی ادامه داد:قرآن کریم نیز یکی از ویژگی‌های مهم اهل ایمان راصبر و استقامت معرفی کرده است.

 

خطیب جمعه چرام در ادامه خطبه اول و با بیان اینکه صبر در ایمان  از مهم‌ترین شاخص‌های صبر است، گفت: عده ای از اینکه شما اهل جمعه و جماعت هستید  محاسن و ریش دارید،شما را مورد تمسخر قرار می‌دهند که در این موارد نباید مغلوب فضای حاکم شد و نباید از مسیر حق دست کشید.

 

حجت الاسلام افشار در خطبه دوم نماز جمعه این هفته شهر چرام بیان کرد:بعضی حوادث آنچنان تلخ است که وقتی انسان متوجه می‌شود تا روزهای متمادی ناراحت میشود.

 

وی افزود: یکی از این حوادث تلخ سوء استفاده ی بعضی مسئولین از موقعیت های شغلی خود و استخدام‌های غیرقانونی،فامیلی و نورچشمی است.
امام جمعه چرام ادامه داد: این عمل ناپسند چهره نظام اسلامی را زشت میکند.

 

خطیب جمعه چرام گفت: اگر این نظام و مملکت متعلق به همه اشخاص است که همینطور هم هست ، همه باید از حقوق مساوی بهره مند شوند.
وی افزود:افرادی وجود دارند که به سن پیری رسیده اند و شغلی کسب نکرده اند اما عده ای نور چشمی  راحت استخدام می‌شوند.

 

حجت الاسلام افشار ادامه داد: تا چه زمان باید شاهد این تبعیض ها و بی عدالتی ها توسط بعضی مسئولین باشیم چرا در یک خانواده چند بیکار وجود دارد و پدر و مادر نیز از این وضعیت شرمنده هستند.وبنده  هم شرمنده ی این والدین میشوم .

 

امام جمعه چرام با بیان اینکه قوه قضاییه و سازمان های مربوطه تا کی باید فقط نظاره گر باشند وبرخوردی صورت نگیرد،اظهار کرد: مدیری که مردم را بااعمال تبعیض آمیز نسبت به نظام اسلامی بدبین می‌کند، باید بیاورید  و درنماز جمعه شلاق زده شود تا درس عبرتی برای سایر افراد باشد.

 

 

وی تصریح کرد:آقای استاندار در موقع شروع مسولیتتان حرف های خوبی زدید اما حرف درمانی برای استان ما ومدیران متخلف فایده ندارد مردم نگاه به عملکرد شما میکنند نه سخنهایتان .اگر عادلانه برخورد کردیم و افراد متخلف را از کار اخراج کنیم آنوقت به حقوق شهروندی عملکرد کردیم. مردم از این وضعیت بی عدالتی وتبعیض ها نگرانند .مردم نظام اسلامی را متعلق به خویش می دانند اما از عملکرد بعضی مدیران ناراحتند .امیدوارم سازمان های مربوطه با این پدیده شوم برخورد کنند و مردم را نیز مطلع نمایند.

لینک منبع